Fővárosi Önkormányzat Vázsonyi Vilmos Idősek Otthona logo

Szociális gondozó, ápoló

  • Cég neve

    Fővárosi Önkormányzat Vázsonyi Vilmos Idősek Otthona

  • Munkavégzés helye

    1047 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 400e - 450e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A gondozottak mindenkori egészségügyi állapotának megfelelő ápolása, gondozása. Segítséget nyújt a mindennapi teendők végzéséhez. Köteles pontos, naprakész dokumentációt vezetni. Ügyel arra, hogy a gondozott környezete tiszta, rendezett legyen.

Elvárások

Befejezett 8. osztály, alap- és középfokú részszakképesítések, felnőttképzési szakmai végzettség, speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség, vagy részszakma (középfokú szakképzettség) , Szociális gondoskodás, m.n.s., 8 Általános Iskola, OKJ Szociális gondozó ápoló

Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év): 1
Egyéb pályázati feltétel meghatározása: Változó telephely

Előnyt jelent

Befejezett 10. osztály, alsó középfokú részszakképesítés, szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés, felnőttképzési szakmai végzettség, részszakma - középfokú szakképzettség , Szociális gondoskodás, m.n.s., Szakmunkásképző Intézet
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem

Egyéb pályázati előnyök:
  • szociális munkában legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi
XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók, továbbá az intézmény biztosítja a szociális ágazati pótlékot, cafetériát, egyéb béren kívüli juttatásokat.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció

Az intézmény tevékenységének fő célja, hogy biztonságos, kiegyensúlyozott, nyugalmas életfeltételeket, személyre szóló ápolást, gondozást biztosítson az ehhez szükséges szolgáltatások nyújtásával minden lakó részére.
Munkavégzés helye a 1047 Budapest, Baross u. 100. Pályázatok előszűrése a munkakör betöltéséhez elvárt követelményeknek való megfelelőség alapján, személyes interjú.
Minden csatolandó dokumentumot egyszerre kérünk hiánytalanul benyújtani

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
  • Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

Kérjük feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 14/2024